Szczegółowy test z felix net i nika

Pobierz

W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które pomogą Ci nauczyć się do sprawdzianu.. Test składa się z 12 pytań.. Szukaj.. Golden - Golden Golem - Golem Bolem-Bolem Jak przyjaciele nazwali kościotrupa na strychu?Oct 14, 2021Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Felix oblicza, że moc Niki podziała na Marsie w tej samej chwili, w której jej użyła, co znaczy, że ta moc jest szybsza niż światło.Felix, Net i Nika jadą z klasą na wycieczkę do zamku na Kociej Skale.. W pewnej chwili robot grzęźnie w piachu.. 1.Felix, Net i Nika - Test 1) Jaki Net ma kolor włosów a) Rudy b) Blond c) Brązowy d) Zielone 2) Czy Nika ma rodziców?. Warto się sprawdzić.. klasa 6 Lektury obowiązkowe.. Kradzież w banku.. Część 3.. Podstawowa · Język polski · Lektury.. Marcel i Ruben Gang Niewidzialnych LudziFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Test wiedzy W jakim mieście toczy się akcja powieści?. Matematyka Polski Informatyka Jak nazywał się dwumetrowy, człekokształtny robot skonstruowany przez Felixa?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Baza na szkolnym strychu.. Możecie zamówić je tutaj:h.Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika.. DalejRozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Skomentuj.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

"FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.Ułóż 10 pytań do lektury felix net i nika.

a) Nie b) Tak 3) Ile bohaterowie mają lat?Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Recenzja Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to powieść, w której wydarzenia rozgrywają się dynamicznie i jest ich bardzo wiele.Oct 4, 2020Plik pobrano już 494 razy!. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Pierwszy dzień w gimnazjum - początek przyjaźni.. plan_wydarzeń_z_lektury .Temat wypracowania: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik - Recenzja książki.. z podwórka chodzą do tej samej klasy są kuzynami Kto okradł Felixa?. rude włosy Nika miała Tatry Przyjaciele wyjechali z klasą w apartamentowcu Net mieszkał w : Święty Mikołaj Nikę odwiedził: doktor jamnik Doktorem w szkole był: lusiaOct 21, 2020"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2.. Rozdział 1.Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi" - plan wydarzeń.. klasa 6 Lektury obowiązkowe.. Lektura: Felix, Net i Nika oraz Gang .. 1.Kradzież w banku, w którym pracuje mama Felixa.. Dziewczyna ma ponadto zdolności paranormalne, które uczy się udoskonalać.. Sprawdź się!. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. jak dobrze znasz felix, net i nikaZasobnik Pan od Polskiego Klasy 7-8 - Lektury Klasy 4-6 - lektury 4 klasa 4 - Gramatyka 5 klasa 5 - Gramatyka 6 - Klasa 6 - Gramatyka Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną..

plan_wydarzeń_z_lektury_felix_net_i_nika.pdf [Pobierz teraz] Pobierz już teraz sprawdzoną pomoc szkolną w formacie PDF!

Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 9.Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi.. Część 1.. Część 2.. Felix Net Nika Jaki napis widnieje na furgonetce, którą przemieszczają się członkowie gangu?. Całość dodatkowo została podzielona na odpowiednie grupy, a na końcu .Felix, Net i Nika dostają odznaczenia od ministra spraw specjalnych.. Nika ma narty bardzo wiekowe i nie umie jeździć.. Część 1. androidy Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Felix, Net i Nika oraz trzecia kuzynka Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa Z jakiego przedmiotu Net był lepszy od nauczyciela?. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!. Część 1.. Skąd znają się Felix, Net i Nika?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?.

Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk ...test z lektury felix, net i nika trudny Test składa się z 12 pytań.

Jak dobrze pamiętasz treść książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?. Gnom już siedemset lat czeka na otwarcie przejścia i narodziny drugiego właściciela skarbu.. W jednym z korytarzy przyjaciele spotykają gnoma, strażnika Skarnu Świętopełka.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.. Test składa się z 12 pytań.. pytanie 1 z 15.. 15 12 13 14 Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Po dotarciu do właściwego pomieszczenia spostrzegli, że poszukiwana przez nich księga jest właśnie skanowana przez człekokształtnego robota.. Zdemaskowanie szkolnych złodziejaszków.Z pomocą "Manfreda" Felix i Net dostali się do Silver Tower.. Zdumienie zwiększyło się, kiedy zauważyli młodą kobietę, wymieniającą książkę pod skanerem.Zapisz plan wydarzeń na podstawie poniższego streszczenia.. Nika zdenerwowana i zazdrosna zjeżdża zaraz za nimi, nie czekając na instruktora.. Nika używa mocy.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2.. Warto się sprawdzić.. Molech, w mitologii semickiej: bóg .. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Ojciec wolnych ludzi: opowieść o prymasie Wyszyńskim; Felix, net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi.. Odgadnij hasło: J O K K P N O I O D A C Y F GTest wiedzy na temat powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Pl... Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialny...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Plan wydarzeń.

Już teraz dostępny do pobrania jest plik felix_net_i_nika_wypracowanie w jednym z dwóch dostępnych i aktualnych formatów - PDF oraz DOC. 1.Test z lektury,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi "- BARDZO TRUDNY _Gryfonka_Am_ 2 lata temu 235 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 15 Skomentuj 26 Super!. REKLAMA.NOWA GRA.. Oglądają w telewizji podróż robota na Marsie.. Możecie zamówić je tutaj:h.Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika.. Wytyczne.. Szukaj.. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. Widget Rozpocznij test Podobne quizy Podobne działy Autor1) nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra felixa 2) bohaterowie lektury uczyli się w: a) gimnazjum prof. stefana kuszmińskiego b) gimnazjum prof. stefana kamińskiego c) liceum prof. stefana kuszmińskiego d) liceum prof. stefana kamińskiego 3) caban był: …test z lektury felix, net i nika trudny Test składa się z 12 pytań.. Nie napisałam jeszcze dużo.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2.. Z kim mieszkała Nika?Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. "Przeprowadzki" "Transport zwierząt" "Usługi hydrauliczne"Kim był tata Felixa?. klasa 6 Lektury .Felix pasjonuje się naukami ścisłymi, uwielbia wynalazki.. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz.. Zjeżdża z bardzo dużą prędkością.MOLOCH [z hebr.. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?. Net jest doskonałym informatykiem.. Nika to humanistka, bardzo dużo czyta.. Sprawdź się!. Wybierz prawidłową odpowiedź.. pytanie 1 z 15.. Ile lat mają główni bohaterowie?. sprzątaczką Kim była pani Lucynka ?. Skomentuj.. Zgłoś nadużycie.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Kraków Warszawa Wrocław Który z tytułowych bohaterów nosi nazwisko Mickiewicz?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt