Przemówienie rodziców na zakończenie roku szkolnego

Pobierz

Poprzez swoje przemówienia potrafili wywołać działania, które zmieniały losy narodów i jednostek.. Przemówienie uczniówW różnych szkołach różnie bywa, ale ogólnie rzecz ujmując przemówienia te możemy podzielić na trzy rodzaje: 1.. Dziękujemy za dobre słowo za to, że doceniacie naszą pracę.. Był to wyjątkowo trudny rok, rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom.jako przewodniczący rady rodziców składam na Pani Ręce wyrazy szacunku i uznania za sukcesy, które Pani osiągała prowadząc naszą szkołę.. Chcieliśmy wyrazić swoją wdzięczność za te wszystkie lata, to Wy nauczyciele byliście dla nas prawdziwymi mentorami.Jun 8, 2022Przemówienie na zakończenie szkoły średniej powinno trwać około dziesięciu minut.. Połącz razem punkty, które przedstawiłeś podczas przemówienia i zakończ sprytnym stwierdzeniem, które Twoi słuchacze zapamiętają.. Klasy 0 oraz I - III godzina 8:30 .. Angielski na Lata - Deklaracja Dostępności - Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych przez państwowego inspektora .Gratuluję wyników w nauce i osiągnięć w różnych obszarach działalności.. Na przestrzeni wieków wielcy mówcy tego świata potrafili wpływać na wydarzenia, które dzisiaj uznajemy za historyczne.. Dziękujemy za wasze społeczne zaangażowanie , za dobre słowo za to , że doceniacie pracę z Waszymi dziećmi..

2.Jun 25, 2021Przemówienie na koniec roku szkolnego.

Mamy Wice Mistrzynię.. Następny wpis.. W imieniu klas 8 witam wszystkich zebranych na dzisiejszej uroczystości zakończenia roku (np.: 2013/2014).Dziś nadszedł czas pożegnania, lecz pamiętajmy, że "To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to koniec początku" Z okazji zakończenia roku szkolnego przygotowaliśmy specjalną pamiątkę - podziękowania dla nauczyciela.. Więcej zdjęc na szkolnym FB.. Rodzice.Jun 15, 2022Zakończenie roku szkolnego - przemówienie 26 czerwca 2020 Helena Aktualności Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy i wszyscy sympatycy szkoły, Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Witam Wszystkich bardzo serdecznie w domach, odświętnych, skupionych przed szklanymi ekranami Waszych laptopów i innych urządzeń komunikacyjnych.Jun 24, 2021Zakończenie szkoły - przemówienie przewodniczącego rady rodziców Szanowny Panie Dyrektorze, Grono Pedagogiczne, pracownicy szkoły i drodzy uczniowie.. Za te wysiłki serdecznie Wam dziękujemy.. Drodzy nauczyciele i wychowawcy, pracownicy szkoły, zaproszeni goście, rodzice, koleżanki i koledzy.. Zanim jeszcze zabrzmi ostatni dzwonek i młodzież rozpocznie wakacje, chciałbym zabrać głos w imieniu Rady Rodziców.. To Wy musieliście znosić Ich humory, musieliście wkładać całych Siebie, w to, aby Nasze dzieci się czegoś nauczyły i zdobyły wiedzę, która napewno Im się przyda..

Godz. 12.00 - Uroczyste zakończenie roku szkolnego - pożegnanie uczniów klas VIII.

Szkoła to przede…Przemówienie (podziękowanie) dla rodzica - Rady Rodziców na zakończenie Szkoły - Gimnazjum Szanowni nauczyciele, drodzy rodzice, kochana młodzieży.. Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022.. Zobacz jak wiele z tego o czym mówili jest do dzisiaj aktualne.Szanowni Rodzice, Kochane Dzieci, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły.. Przemówienie na zakończenie roku szkolnego Author: ABC Last modified by .Jun 26, 2020Strefa Rodzica; Kontakt; Absolwenci; Stowarzyszenie; Zaznacz stronę.. 21 czerwca 2022.. Dziękujemy za waszą pracę społeczną.. 3 days agoWielkim i często spotykanym błędem spotykanym podczas przemówienia rodziców na zakończenie roku w szkole jest brak podziękowań dla osób pracujących w placówce szkolnej, a nie związanej z nauczaniem.. Wszystkim gratulujemy!. Mówił: "Spotykamy się dzisiaj, by po raz kolejny pożegnać rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy i nauki.. Pragnę wyrazić słowa uznania Rodzicom , którym zależy na dobru naszej szkoły, na budowaniu jej pozytywnego wizerunku .. Szkoła to nie tylko mury, klasy, ławki i tablice..

Zakończ przemówienie, dziękując słuchaczom; innych uczniów, rodziców i nauczycieli.

Poprzedni wpis.. W tym przypadku przemowę prezentują wychowawcy i rodzice.. Pani Dyrektor!. Koniecznie trzeba uwzględnić pracowników administracyjnych od sprzątaczki po sekretarkę dyrekcji.. Sukcesy w obszarze edukacji i wychowania naszych dzieci podczas tej wieloletniej pracy na rzecz naszej szkoły.. Dziś jesteśmy świadkami wielkiego wydarzenia, nasza młodzież opuszcza gimnazjum.4 days agoPrzemówienia znanych osób.. Doświadczaliśmy oczarowania tajemnicą, o której mówi Albert Einstein w przytoczonym cytacie.Jun 25, 2021Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022.. Uczniowie spotykają się w salach lekcyjnych wg harmonogramu na 15 minut przed apelem .Od tych słów Alberta Einsteina rozpoczął swoje przemówienie na zakończeniu roku szkolnego 2015/2016 Dyrektor Grzegorz Walotek.. Facebook; Zaprojektowane przez Agencja Reklamy Calisia.pl .Jun 26, 2020Zasady kształcenia na odległość; Komunikat dla Rodziców i Uczniów; List do Uczniów; Porady psychologa; Porady pedagoga; Poradnik UODO - ochrona danych; .. Aktualności 21/22..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt