Karolcia ćwiczenia interaktywne

Pobierz

Praca z konkursu plastycznego "Bajkowy Świat Szachów", który odbył się w 2018 roku.Bez sensu cienia nie ma wypowiedzenia.. Sąsiedzi Karolci - Czytanie ze zrozumieniem // odp.Czy pamiętasz, jak wyglądała Karolcia?. Zestaw ćwiczeń interaktywnych utrwalających zdobytą wiedzę składa się z dziesięciu ekranów, na których umieszczono po jednym ćwiczeniu i jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościamiInteraktywne ćwiczenia multimedialne.. Serdecznie zapraszam do korzystania z moich pomysłów.. Doskonale sprawdzają się podczas powtórek do testów i sprawdzianów z angielskiego, jak .Interaktywne ćwiczenia multimedialne RiwjNACaWlJP5 meab872925226b180_1523212790558_0 1 Ćwiczenia utrwalające wiadomości na podstawie filmu "Zasady pracy przyrodnika".. Portal Wordwall umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wspaniałych materiałów dydaktycznych.. Zaznacz w wypowiedzeniach należących do dialogu równoważniki zdań - na zielono, zdania pojedyncze - na niebiesko i zdania złożone - na fioletowo.. Alterantywne wersje ćwiczeń interaktywnych.. Dla każdego kupiła po 6 babeczek, dla siebie również.. Nie lubię, gdy ktoś zwraca się do mnie….. Watch later.Jeśli tu jesteś, to znak, że szukasz nieszablonowych rozwiązań w edukacji.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. namiot Źródło: LHOON, licencja: CC BY-SA 2.5..

Są to ćwiczenia oddechowe,...OPIS.

| Kurs interaktywny SzachyDzieciom.pl.. Złóż je w sensowną całość i zapisz w odpowiedniej kolejności w zeszycie.Karolcia, część 1 : Audiobook z ilustracjami | Lektura szkolna | Siedmioróg TV.. Start.interaktywne materiały dla edukacji wczesnoszkolnej.Ćwiczenia interaktywneĆwiczenia: BAJKI IGNACEGO KRASICKIEGO; Ćwiczenia: JAŚ I MAŁGOSIA; Ćwiczenia: KOT W BUTACH; Ćwiczenia: CZERWONY KAPTUREK; Ćwiczenia: KOPCIUSZEK; Ćwiczenia: CALINECZKA; Ćwiczenia: BRZYDKIE KACZĄTKO; Ćwiczenia: KRÓLEWNA ŚNIEŻKA; Ćwiczenia: DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI; Ćwiczenia: KRÓLOWA ŚNIEGU; Ćwiczenia: STOLICZKU, NAKRYJ SIĘ!tablica interaktywna; muzykowanie na ekranie; zasoby genially; edukacja polonistyczna; edukacja matematyczna; edukacja spoŁeczna/przyrodnicza; scholaris; kodowanie; zajęcia komputeroweZnajdziemy tam nie tylko karty pracy, ale także ich interaktywne odpowiedniki.. Poniżej znajdziesz fragmenty jej opisu.. "Karolcia" to lektura sugerowana dla klasy 2.. Kopiuj do Moich zasobów.. Zrób własne ćwiczenie!. Możesz wykorzystać następujące zdania: Mam na imię.. Źródło: LEARNETIC SA, licencja: CC BY 4.0.Karolcia Rozdział 2 : Audiobook z ilustracjami | Lektura szkolna | Siedmioróg TV - YouTube..

Rewelacyjna zabawka do ćwiczenia inteligencji królika.

Innowacyjna forma nauki poprzez zabawę łączy pomoce tradycyjne z multimediami.. Zasób interaktywny dostępny pod adresem Źródło: LEARNETIC SA, licencja: CC BY 4.0. mf0f2e8377ee11201_1525962308325_0.. Watch later.Materiał zawiera 10 ilustracji (fotografii, obrazów, rysunków) i 10 ćwiczeń interaktywnych z możliwością sprawdzenia poprawności odpowiedzi z zakresu wiedzy o budowie i funkcjach życiowych skrzypów i paproci.Pamiętam, myślę - ćwiczenia sekwencji.. Wybierz szablon; Wprowadź elementy; Pobierz zestaw ćwiczeń interaktywnych i do wydrukuZrób własne ćwiczenie!. Wolę zdrobnienie….. uzupełnij treść.Materiał zawiera 10 ćwiczeń interaktywnych sprawdzających wiedzę na temat obrzędów, obyczajów i tradycji.. Bajkowy Świat Szachów.. Bali się, że teraz ich pocieĆwiczenia: KAROLCIA.. Publikacja zawiera: 160 atrakcyjnych ćwiczeń interaktywnych na płycie - do wykorzystania na tablicach multimedialnych lub .. do obejrzenia materiału, który przedstawia klika propozycji kreatywnych ćwiczeń logopedycznych.. Wybierz szablon; Wprowadź elementy; Pobierz zestaw ćwiczeń interaktywnych i do wydrukuKarolcia - Połącz w pary.. Zapisz swoje wnioski - tutaj lub w zeszycie - z dyskusji o imionach.. Karolcia Rozdział 2 : Audiobook z ilustracjami | Lektura szkolna | Siedmioróg TV.. Miasto jest prawdopodobnie dość spore, jest w nim ratusz, duże centrum handlowe, rozległy ogród, zoo, ma swojego prezydenta..

Znajdziesz tutaj karty pracy, gry edukacyjne, karty interaktywne i wiele innych.

16.2 Ćwiczenia.. Wygraj z komputerem!. Imię, które najbardziej mi się podoba, to….. Pozwalają utrwalać znajomość angielskiego regularnie rozwijając wszystkie cztery sprawności językowe: czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie, a także gramatykę na wszystkich poziomach zaawansowania.. Realizacja przewagi w końcówce.. Joachim przyszedł ostatni, niosąc pod pachą zwinięty koc.Karty zadaniowe i ćwiczenia interaktywne na cztery pory roku" to publikacja wspomagająca wszechstronny rozwój przedszkolaków.. Zabawa polega na ukrywaniu smakołyków pod wybranymi pokrywkami, a królik odkrywając właściwą pokrywkę zostaje nagrodzony smakołykiem, który znajduje się w środku, Dobrze jest ukrywać smakołyki w tych samych miejscach- w ten sposób dowiemy się jak szybko nasz królik zapamiętuje!Interaktywne ćwiczenia Cambridge English.. Rysunek - Amelia Kebel - 9 lat.. uzupełnij treść.. Podgląd.Czas i miejsce akcji.. Ich wieża miała 6 rzędów po 7 klocków w każdym rzędzie.d zostanie zamknięty, bardzo się zasmucili.. Ile kupiła wszystkich babeczek?. Opisujemy wygląd Karolci (rozsypanka fragmentów zdań) Nie zawsze robimy to, co jest przyjemne.. a) 10 b) 20 c) 24 d) 30 6) Karolcia i Piotr wspólnie układali wieżę z klocków lego.. Portal Wordwall umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wspaniałych materiałów dydaktycznych..

Mamy także możliwość dodania własnej karty pracy, która zostanie przekonwertowana na interaktywne ćwiczenie.Ćwiczenie 6.

Akcja Karolci toczy się w mieście, którego nazwa nie zostaje podana.Wiemy, że Karolcia mieszka przy ulicy Kwiatowej (potem nazwanej Szczęśliwym Zaułkiem).. Poznajcie Karolcię i Piotra., Nie mogę być tak długo bańką mydlaną!, Mogłabym zjeść całą tacę ciastek., Znalazła się obok tego wstrętnego chłopaka!, Okno otworzyło się i Karolcia razem z Piotrem wyfrunęli., Lody były wspaniałe i pokrzepiające., Popatrz jaki jest miły i ma aksamitne futerko., Mała wsiadaj na mojego brata!, .a) korale b) kapelusz z żywymi fiołkami c) perfumy 7) Koralik stał się kiedyś: a) piłką b) bańką mydlaną c) kamieniem 8) Do obowiązków Karolci należało: a) zmywanie naczyń b) podlewanie kwiatów c) przynoszenie ze sklepu bułek na śniadanie 9) Karolcia wyczarowała kiedyś dla ciotki Agaty: a) kaczkę na obiad b) indyka na obiad c) kurę na obiad 10) Karolcia i Piotrek sprawili, że buty w Domu Towarowym same tańczyły: a) aby zachęcić ludzi do zakupów b) bo chcieli je .a) 150 b) 25 c) 6 d) 4 5) Karolcia zaprosiła czworo swoich przyjaciół na urodziny.. Nie lubisz nudy, a kreatywna nauka połączona z zabawą to jest coś, co przyprawia Cię o gęsią skórkę!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt