Uniwersytet szczeciński wydział humanistyczny rekrutacja

Pobierz

OGÓLNE ZAŁOŻENIA PROJEKTU.. 22 października 2021.. Jego siedziba znajduje się przy ulicy Krakowskiej 71-79 oraz przy alei Piastów 40b w Szczecinie.Wydział Humanistyczny.. Elektroniczna rejestracja kandydatów do Szkoły Doktorskiej >>>.Uniwersytet Szczeciński - rekrutacja na studia 2021/2022 Uniwersytet Szczeciński jest największą uczelnią Pomorza Zachodniego, w której kształci się około 11 tysięcy studentów.. (91) ; email: ły.. Zapraszamy studentów czterech ostatnich semestrów studiów I i II stopnia kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna do udziału w szkoleniu z public relations w ramach London School of Public Relations z .Studia na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego.. Studia dyplomowe.. Dyrektor:.Strona Wydziału Humanistycznego - Uniwersytet Szczeciński.. w tym organizowanych przez Uniwersytet Szczeciński, których laureaci lub finaliści mogą korzystać z preferencji w procesie rekrutacji na I rok studiów pierwszego stopnia i jednolitych studiów magisterskich w Uniwersytecie Szczecińskim w latach 2015 - 2017.. Porównaj je z innymi uczelniami w Polsce.Ogólnopolski Tydzień Kariery 18-22.10.2021.. Kandydaci mogą rejestrować się w serwisie Elektronicznej Rejestracji Kandydatów na stronie internetowej uczelni.. Piastów.Uniwersytet Szczeciński nie pobiera opłaty rekrutacyjnej na studia podyplomowe..

Trwa rekrutacja na studia na Uniwersytecie Szczecińskim.

Tu dowiesz się jakie są kierunki studiów oraz jak wygląda rekrutacja.Rekrutacja Instytuty Studia podyplomowe i kursy .. Dwie Miniatury w Kolegium Nauk Humanistycznych.. W naszym systemie zarejestrowało się 5500 kandydatów, w tym 404 cudzoziemców.. Nadzór nad realizacją projektu sprawują: prorektor ds. finansów i .Wydział Humanistyczny - Rekrutacja.. Obecny.Strona Wydziału Humanistycznego - Uniwersytet Szczeciński.. Rekrutacja na wybrane kierunki studiów, które zostaną uruchomione na Uniwersytecie Szczecińskim w roku akademickim 2019/2020:Strona Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych - Uniwersytet Szczeciński.. Terminarz rekrutacji w roku akademickim 2021/2022.Znamy już dane rekrutacyjne po zakończeniu I naboru na studia na Uniwersytecie Szczecińskim.. Od roku akademickiego 2019/2020 nabór na studia III stopnia odbywa się w ramach Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego.. REGULAMIN PROJEKTU.. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE WARUNKÓW REKRUTACJIRekrutacja na US.. Opis kierunku..

Należy dostarczyć wymagane dokumenty pocztą na wybrany wydział.

Wydział Humanistyczny w projekcie umiędzynarodowienia ksztalcenia przyszłych nauczycieli.. Wg liczby kandydatów na 1 miejsce pierwsza piątka .Sekcja ds. Rekrutacji Kierownik Sekcji ds. Rekrutacji: mgr Krystian Duczek mgr Ewelina Skurłat mgr Dagmara Kwidzińska mgr Katarzyna Kozak 91 444 12 21 91 444 10 31 91 444 10 29 91 444 12 19 - Wydział Humanistyczny - Uniwersytet Szczeciński.. : +48 91 444 11 60, +48 91 444 11 64. .. Załączniki.. * kryteria kwalifikacji na studia I, II stopnia i jednolite mgr w US 2017-2018.Szczecin Humanistyczny - wykład Profesora Józefa Perenca - 22.04.2010 r. Studencki Marsz Ciszy w hołdzie ofiarom wypadku pod Smoleńskiem Fizyka: Kraków w Szczecinie, Szczecin w Warszawie - wykład Maj 2010 Jubileusz 25-lecia Uniwersytetu Szczecińskiego - konferencja prasowa 10.05.2010 r.Uniwersytet Szczeciński (USZ) 70-453 Szczecin.. Kierunki.Strona Wydziału Humanistycznego - Uniwersytet Szczeciński.. Gryfy Samorządności Gala Aktywności Studenckiej 2021.. Projekt Uniwersytet Dziecięcy "Mały poliglota" jest realizowany przez Uniwersytet Szczeciński.. UNIWERSYTET DZIECIĘCY "MAŁY POLIGLOTA".. Instytut Neofilologii zaprasza w dniu 1.12.2021 o g. 11.00 na wykład profesora Gerda Antosa z Uniwersytetu w Halle (Niemcy): "Zur Rhetorik der Selbstmanipulation"Poznaj Uniwersytet Szczeciński..

Tu dowiesz się jakie są kierunki studiów oraz jak wygląda rekrutacja.O studiach doktoranckich - Wydział Humanistyczny - Uniwersytet Szczeciński.

Znajdą tu informacje dotyczące kryteriów kwalifikacji na studia, poszczególnych etapów rekrutacji, wymaganych dokumentów, płatności, a także .Studia na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego.. Rozszerzamy nabór na certyfikowane szkolenia PR.. Patrz: Rekrutacja - Szkoła Doktorska >>>.. .Wykłady gościnne z Uniwersytetu Poitiers w Instytucie Historycznym US.. Pożegnaliśmy się z Placem Sejmu Śląskiego i możemy już zaprosić Was do nowej siedziby przy ul. Uniwersyteckiej 4 .Wydział Prawa i Administracji US.. * Uchwała rekrutacyjna 2017-2018.. W ramach unijnego programu wymiany akademickiej ERASMUS+ Gośćmi Instytutu Historycznego US będą prof. dr.. Limit przyjęć w roku akademickim 2019/2020 wynosi 180 uczestników.. hab. Martin Aurell oraz dr Émilie Kurdziel, mediewiści z Uniwersytetu Poitiers (Francja), z którym Uniwersytet Szczeciński ma podpisaną umowę w dyscyplinach Historia i Archeologia.Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Śląskiego.. Kontakt w sprawie zapisu oraz wszelkie informacje na temat rekrutacji - mgr Piotr Imiela, tel.. Dyżury - od 1 grudnia do 7 stycznia moje dyżury będą odbywały się na platformie MS Teams, po uprzednim mailowym ustaleniu godziny spotkania Ranking popularności kierunków.Regulamin studiów obowiązujący od roku akademickiego 2019/2020..

W jednym miejscu znajdziesz studia I i II stopnia, doktoranckie, podyplomowe, wydziały, kierunki studiów, zasady rekrutacji, informacje praktyczne o uczelni, filmiki.

Uchwała nr 41/2020 zmieniająca Uchwałę nr 95/2018.Wydział Filologiczny UŁ ul. Pomorska 171/173 90-236 Łódź Pok.. Kierownik.Strona Wydziału Humanistycznego - Uniwersytet Szczeciński.. Papieża Jana Pawła II 22a.. Interesują Cię studia na USZ?. Nowa inwestycja Uniwersytetu Szczecińskiego.. W dniu 6 października 2021 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się uroczyste podpisanie umowy na przebudowę dwóch budynków w kampusie Uniwersytetu Szczecińskiego przy al.. Rekrutacja kierunki.. Uwaga studenci!. Pierwszy nabór trwał od 14 czerwca do 9 lipca, listy przyjętych na studia ogłoszone zostaną 26 lipca br. Ramowy harmonogram rekrutacji przewiduje nabór podstawowy oraz dwa nabory uzupełniające.. W piątek 29 października 2021 r. odbyła się druga edycja Gali Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności organizowana przez Samorząd Studencki, podczas której zostały nagrodzone osoby oraz instytucje wspierające studentów Uniwersytetu Szczecińskiego.Ogólne zasady rekrutacji na studia w roku akademickim 2017/2018 reguluje Uchwała nr 102/2016 Senatu Uniwersytetu Szczecińskiego (wraz z późniejszymi zmianami).. W przeciwieństwie do pogody Wydział Humanistyczny zmienia się na lepsze!. Regulamin studiów Uniwersytetu Szczecińskiego obowiązujący wszystkich studentów studiów pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich - POBIERZ.. Studia podyplomowe.. Nie należy do grona najstarszych instytucji, ale stanowi spadkobiercę pokoleń naukowców, studentów i pracowników administracji, którzy budowali .Rekrutacja potrwa do 30 września 2021 roku.. Uniwersytet.Strona Wydziału Humanistycznego - Uniwersytet Szczeciński.. Od 9.Strona Wydziału Humanistycznego - Uniwersytet Szczeciński..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt