Test w pustyni i puszczy

Pobierz

Aby zebrać jak najwięcej ciekawych roślin.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Test: Aby zjednać sobie przychylność Mahdiego trzeba było: a) pokłonić się mu b) przyjąć islam"W pustyni i w puszczy" - test 3.. Po wodę chodzili nocą do Nilu.. Jak dobrze pamiętasz treść książki W pustyni i w puszczy?. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp.To play this quiz, please finish editing it.. 1) W zarządzie jakiego kanału pracowali panowie Rawlison i Tarkowski?. Jak mieli na imię dwaj murzyni?Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika beatka143 • folder testy z lektur • Data dodania: 28 kwi 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. 1) King to nazwa a) psa b) słonia c) podróżnika d) lwa 2) Głównym z porywaczy dzieci był a) Kali b) Linde c) Fumba d) Idrys 3) Staś Tarkowski ma lat a) 15 b) 14 c) 13 d) 16 4) Nel Rawlinson ma lat a) 10 b) 8 c) 7 d) 11 5) Kali pochodzi z ludu a) Wa-hima b) M`Rua c) Faru d) Fumba 6) Nel jest z pochodzenia a .W pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test..

Test: W pustyni i w puszczy.

32 Super!W pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury W pustyni i w puszczy.. Zestaw sprawdzi się również jako powtórzenie wiadomości.. była Angielką 5.. Jak mieli na imię główni bohaterowie ?. Rozpocznij test.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. W jakim wieku był Staś?. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. Na tym, aby tata był z niego dumny.. a) matka - Francuzką, a ojciec Polakiem b) matka - Polką, a ojciec Rosjaninem c) oboje byli Polakami 3) Kto zaplanował .Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Jak miał na imię tata Stasia?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Podobne quizy .W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiTest wiedzy na temat powieści W pustyni i w puszczy.. Część 1Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. .Quizy, Testy, Głosowania - rozwiązuj i twórz własne.. Potwierdź swój adres e-mail w Ustawieniach, aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcji serwisu.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Jak się nazywał Staś?. Redakcja: Streszczenia.pl.. Rozwiąż test!Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury W pustyni i w puszczy, które mogą Ci się przydać do powtórki..

W pustyni i w puszczy.

Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. a) w Polsce b) w Anglii c) w Egipcie d) w Sudanie 3. pu.i.wp.pl.. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.sameQuizyCześć ZuziaKrzewska!. Kto jest autorem powieści ,, W pustyni i w puszczy?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Jakiej narodowości była Nel?. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89.. Idealny zestaw na bezbolesny sposób sprawdzenia znajomości treści lektury.. Poziom:Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Jak się nazywała Nel?. Aleksandra Zaborowska fot. Adobe Stock 1/10 Co oznaczało imię psa Nel - Saba?Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Więcej informacji.. Życzę miłego rozwiązywania.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!W pustyni i w puszczy - test..

Lektura: W pustyni i w puszczy.

Brakuje odpowiedzi.. Informacje.. Staś zabił lwa, później porywaczy.. W pustyni i w puszczy - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury W pustyni i w puszczy.. Sprawd ź cofnij .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Autor nie dołączył opisu testu Liczba pytań: 42 Poziom: Łatwy Rozwiązany: 144 razy Średnia ocena:Test: W pustyni i w puszczy.. Na tym, aby upolować rzadkie zwierzęta.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. "W pustyni i w puszczy" - test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali .Stacje zadaniowe - W pustyni i w puszczy.. Sprawd ź cofnij .W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Epoka: Młoda Polska (modernizm) Autor: Sienkiewicz Henryk.. Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Gdzie urodził się Staś Tarkowski?. Test Twojej wiedzy!. Zawiera wszystkie powyższe pytania..

W pustynii i w puszczy.

Quizy na każdy temat, rozwiąż Quiz już teraz!. W zestawie: wykreślanka, snotki, zaproszenie, krzyżówka,1.. Ads bytri-table.com - Maksymalizujemy przychody wydawcówtri-table Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" sz.p.michal.gsz.p.michal.g 6 lat temu563 1721 Obserwuj autora Dodaj do ulubionychW pustyni i w puszczy - - Test.. nudny_nauczyciel.. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. W pustyni i w puszczy.. W jakim wieku była Nel?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. ,,W pustyni i w puszczy'' 1.. 1.Akcja powieści rozgrywa się w: Amazonii.Na tym, aby podczas drogi do domu zwiedzić pustynię.. Test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Jak miał na imię tata Nel?. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?. w Port Saidzie 4.. Odpowiedz na wszystkie pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt