Kajko i kokosz test z lektury

Pobierz

Skomentuj.. Pokaz wiecej.. Szkoła latania - test wiedzy.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. 1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie .Kajko i Kokosz.Szkoła latania - test z lektury.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz.. Część 1. wg Marlenamaciejewska.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Szkoła latania" 1.. Bohaterowie Kajko i Kokosz Sortowanie grup.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Pokaz mniej.W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz.. Test składa się z 12 pytań.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Małgorzata Wódz.. Kajko i Kokosz - postaci Rysunek z opisami.. Klasa 4 Polski.. wg Zuzannakrótki.Quiz: Kajko i Kokosz.. Podczas, gdy Mirmił uczył się latania na miotle, Kajko i Kokosz..

Klasa 4 Polski.Kajko i kokosz test z lektury.

Część 2.. Kajko i Kokosz, postaci Sortowanie grup.. Klasa 4 Język polski Kajko i Kokosz.. Lew, czaro.. Squid Game - w której grze zostaniesz wyelimino.Kajko i Kokosz.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon .Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. fot.Bohaterowie Kajko i Kokosz - Kajko i Kokosz - postaci - Kajko i Kokosz.. Szkoła latania- test z lektury - Kajko i Kokosz, postaci - Kajko i Kokosz, postaciKajko i Kokosz.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania- test z lektury - Bohaterowie Kajko i Kokosz - Kajko i Kokosz - postaci - Kajko i Kokosz, postaci - Kajko i Kokosz, postaciKajko i Kokosz test wiedzy.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.TEST.. Klasa 4 Polski.. narzekali na nudę i brak zajęcia.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Część 3.. 14 najtrudniejszych pytań z serii "Co byś wolał.Kajko i Kokosz.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii..

Test z lektury Kajko i Kokosz.

odpoczywali nad jeziorem, łowiąc ryby.. Bohaterowie Kajko i Kokosz Sortowanie według grup.. Udostępnij.. Szkoła latania- test z lektury - Bohaterowie Kajko i Kokosz - Kajko i Kokosz - postaci - Kajko i Kokosz, postaci - Kajko i Kokosz, postaciTest.. Szkoła latania.. cieszyli się z wolnego czasu, nic nie robiąc.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Szukaj.. Finde ‪Kajko‬!Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Kajko i Kokosz.. kaczmo21 3 lata temu.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Test z lektury J. Christa "Kajko i Kokosz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt