Napisz list do kolezanki w ktorym polecisz jej ksiazke

Pobierz

Odpowiedz.. - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. Ostatni przeczytałam wspaniałą książkę, jej tytuł to " W pustyni i w puszczy."!. Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci pewną książkę.. Pozdrawiam ciebie Kolego w jednej wierze nadziei i miłości od Boga do Pana Jezusa.. 76% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. Znajdź różnice między lekturą a jej filmową adaptacją.. (te dania to: piernik, jarzyny, twaróg).. OdpowiedzNie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. 10/188 Na osobnej kartce lub w zeszycie napisz recenzję - sprawozdanie z filmu, którego obejrzenie chcesz polecić lub odradzić .Napisz list w ktorym polecisz koledze przeczytac ksiazke szosta klepka .. W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.. .Napisz list do kolegi w którym zachęcisz do przeczytania Kłamczuchy List zachęcający do przeczytania Kłamczuchy List zachęcający do przeczytania książki Napisz list zachęcający do przeczytania Kłamczucha Napisz list zachęcający do przeczytania Kłamczuchy Zachęć do przeczytanie książki Kłamczucha Napisz list do kolegi zachęcający do przeczytania Kłamczuchy W formie listu zachęć do przeczytania książki83% List zachęcający do przeczytania lektury pt. "Romeo i Julia" 73% Carlo Collodi "Pinokio" - plan wydarzeń..

Napisz list do koleżanki w którym polecisz jej książke Małgorzaty Musierowicz pt .

Tytuł to "Oskar i pani róża" Bardzo mi się spodobała jest ciekawa i romantyczna.Zachęcam cię jest idealna na nudę i ogólnie.. Walcząc o życie idą przed siebie.odpowiedział (a) 19.11.2011 o 13:38. xdd polecam ci przeczytać książkę szósta klepka taka wciągająca ja twój ,,towar,, pozdrawiam odezwij się.. Oceń słuszność wyboru scenarzysty.. Odpowiedz.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Przeżywają wiele niebezpiecznych przygód.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechac do cioci, do Zakopanego.Wersja A: Napisz list, wykorzystujac podane informacje: List A-1 (Tematyka: oboz zimowy w okolicach Krakowa) List A-2 (Tematyka: pomoc w ogrodzie i prezent dla kolezanki)NAPISZ LIST DO KOLEŻANKI W KTORYM OPOWIESZ O EMOCJACH TOWARZYSZACYCH PODCZAS KONCERTU PIANISTYCZNEGO +0 pkt..

Napisz list do kolezanki lub kolegi w ktorym opiszesz nauczyciela +1 glos.

Cześć Kinga Właśnie oglądałam fantastyczny film pod tytułem ZMIERZCH.. Jestem ciekawa, co u Ciebie słychać, w ogóle nie mam pojęcia, co się z Tobą dzieję, tak dawno ze sobą nie rozmawiałyśmy.Napisz list do koleżanki, w którym polecisz jej dania polskiej kuchni.. E siema stary!. Odpowiedz.. Przeczytałem niedawno książkę pt. "Ten obcy".Bardzo mi się spodobała i postanowiłem do Ciebie napisać na jej temat.. Opowiada ona o losach przyjaciół:Zadanie: napisz list do kolegi koleżanki, w którym polecisz mu Rozwiązanie: cześć jasio piszę do ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z tobą moimi planami Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Napisz list do kolegi z Australii.. 75% Napisz list do Wróżki, w którym przekonasz ją , że Pinokio zasłużył na to , by stać się chłopcem; 79% List zachęcający do przeczytania książki "Tomek w krainie kangurów" Alfreda Szklarskiego.Toruń, 17.09.2009 Droga koleżanko!. Piszę ten list, ponieważ chcę Ci polecić swoją ulubioną książkę, jest wspaniała.. Wędrują one przez pustynie i puszcze by odnaleźć dom.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. (miasto) (data) Droga Aniu!. Odpowiedzi: 0 .. Home.Przydatność 65% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry..

Napisz list w ktorym polecisz koledze przeczytac ksiazke szosta klepka.

Są w niej opisane losy dwójki dzieci Stasia i Nel.. To z niej dla nas przychodzi to co czyni nas potrzebującym się wzajemnie z Kościołem.. Potrzebne ja Jutro!. Odpowiedź Guest.. Mam nadzieje,że ci się spodoba justyna ps: PozdrawiamNa wstępie mojego listu pragnę Cię serdecznie pozdrowić.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Napisz list do kolezanki w którym doradzisz jej czy warto mieć przyjaciela, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.Wzor listu do przyjaciolki lub kolezanki po angielsku z tlumaczeniem na polski.Sprawdz jak napisac list, czym sie rozni list prywatny od listu oficjalnego, .. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Niech błogosławi ci moja dusza.Na początku mojego listu chce cie serdecznie pozdrowić.Opowiem Ci o lekturze, która bardzo mi się spodobała i zachęcę Cię do jej przeczytania.. Drogi Kubo!. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.napisz list do koleżanki/kolegi w którym zachęcasz do przeczytania lektury "Szatan z siódmej klasy" Proszę o pomoc +0 pkt..

Czytałam niedawno lekturę "Zemsta" Aleksandra Fredry.Napisz list do kolezanki/kolegi któremu polecisz dowolną książkę lub film +0 pkt.

Inaczej sformulujesz list do dyrektora szkoly, inaczej.Napisz list do kolegi lub koleżanki, w którym wykorzystasz tylko kod rysunkowy i cyfrowy +0 pkt.. Przyjmij za każdą literę jakiś znak czy cyfrę, np. A-1 B-2 C-3 D-4 E-5 F-6 G-7 H-8 I-9 .Napisz list do koleżanki, w którym ipowiesz jej o swojej wyspie.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Od naszego ostatniego spotkanie minęło sporo czasu, dlatego postanowiłam do Ciebie napisać..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt